Термін доставки під час дії воєнного стану 3-4 робочих дня love_ukraine
down ДОПОМОГА ЗСУ emblem Довіряємо фонду Сергія Притули
ENG
UA
We accept orders for jewelry without engraving. With the delivery time 3-4 working days during martial law status love_ukraine
down Aid for Ukrainian Armed Forces emblem We trust Sergei Prytula Foundation
ENG
UA
Гравіювання та подарункова упаковка входять до вартості прикрас
Термін виготовлення виробу з гравіюванням 1 день
Подарункові СЕРТИФІКАТИ     |     ТИЖНЕВІ ЗНИЖКИ від -15% до -35%
Instashop НАШ ДИЗАЙН SALE
Пошук…

Ми запрошуємо вас у команду

Ваша кар’єра в PENINSULA

Кар’єрні можливості в Peninsula настільки ж різноманітні, як і наш основний продукт – ювелірні вироби з текстильними елементами. Якщо ви хочете не просто роботу, а роботу, яка приносить задоволення, ми запрошуємо вас приєднатись до нашої команди Peninsula.

Наша кар’єрна філософія

В нашій компанії термін «кар’єра» розглядається як безперервний процес навчання та розвитку. Ми віримо в те, що кожен член команди – невід’ємна її частина і ми надаємо всі можливості для зростання. Для нас важливо, щоб співробітники отримували натхнення, професійну самореалізацію, достойну винагороду та комфортні умови праці. Наша кар’єрна філософія побудована на чотирьох засадах: 1. Шукайте можливість для розвитку; 2. Будуйте партнерські взаємовідносини; 3. Кар’єра – це більше ніж робота; 4. Самоменеджмент – контролюйте самостійно свій час і задачі.

Що ви шукаєте?

Креатив

Вам подобаються складні задачі, цінуєте позитив і прагнете до постійного розвитку? Відправляйте відгук, якщо бачите себе в дизайні чи продакшині.

Виробництво

Доторкніться до прекрасного, створюйте унікальні прикраси разом з нашою професійною командою майстрів та ювелірів.

Продажі

Проявіть свої блискучі навички роботи з людьми, отримайте цінні знання, ділові зв’язки та весь наш досвід. Насолоджуйтесь роботою разом з нами.